CIEŚLA - PRACA NORWEGIA

KONTAKT

Olsztyn - Dodane przez Adecco Poland Sp. z o. o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia CIEŚLA - PRACA NORWEGIA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:
Cieśla

Nr ref.: Cieśla/Nor/2014

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:
Praca jako cieśla szalunkowy lub konstrukcyjny

Nasze wymagania:
Wykształcenie zawodowe, np.: cieśla lub stolarz
Min 3-5 lat udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia zawodowego jako cieśla
Dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie przy szalunkach tradycyjnych i systemowych lub przy budowie domków szkieletowych

Oferujemy:
Umowę o pracę zgodną z norweskim Kodeksem Pracy
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi w cenie około 2500 NOK/2tyg
Kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
Stawka początkowa: 171 NOK brutto/h. Po okresie próbnym gwarantowany wzrost wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Mapa OlsztynProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - CIEŚLA - PRACA NORWEGIA

Polecane, ciekawe strony z Olsztyna. Prowadzisz serwis o Olsztynie lub zwiazany z Olsztyn - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Polskie Radio Olsztyn !Zobacz stronę Endi-Bar !Zobacz stronę Miejski i Regionalny Portal Informacyjny Olsztyna !Zobacz stronę Gazeta Olsztyńska !Zobacz stronę Warmińsko-Mazurski portal ślubny !Zobacz stronę Portal Miejski Olsztyna !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olsztyn City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olsztyna: Elbląg ogłoszenia - Malbork darmowe ogłoszenia - Kwidzyn ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję