Dotacje na założenie firmy

KONTAKT

Olsztyn - Dodane przez Fachowa Porada (firma) -


Pełna treść ogłoszenia Dotacje na założenie firmy

Nie wiesz od czego zacząć, ani jak odnaleźć się w dotacjach?
Dookoła wszędzie zasypywani jesteśmy informacjami o możliwościach pozyskania dotacji z Unii Europejskiej czy to na założenie, czy też rozwój działalności gospodarczej. Jednakże uciekając się do źródeł wiedzy o szczegółach dofinansowania, często zastanawiamy się od czego zacząć.
- czy wpisujemy się w DEFINICJĘ BENEFICJENTA i jesteśmy uprawnieni do wsparcia?
- czy nasza działalność nie znajduje się w sektorze wyłączonym ze wsparcia?
- czy spełniamy inne kryteria właściwe dla konkretnego działania?
- czy koszty projektu są kosztami kwalifikowanymi do objęcia wsparciem ?
- czy mamy uregulowane kwestie administracyjno-prawne będące warunkiem koniecznym do realizacji projektu?
Ilość dokumentów programowych nas przytłacza.

Jeśli zamierzasz starać się o dotację unijną, a nie wiesz jak należy przygotować i napisać wniosek o dofinansowanie, to jest właśnie oferta dla Ciebie! Poprowadzimy Cię przez obsługę wniosków, a także wszystkie ważne punkty, jakie muszą się znaleźć w prawidłowo napisanym wniosku.

Sama procedura ubiegania się o dotacje nie jest skomplikowana, jednak dość łatwo jest popełnić mały błąd, przez który wniosek może zostać odrzucony. Dlatego też warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy przypilnują, aby cały proces pozyskiwania dotacji przebiegał sprawnie i szybko.

Oferujemy kompleksową pomoc w procedurze aplikowania o dotacje unijne - na wszystkich etapach - od rozpoznania potrzeb Klienta, poprzez dobór odpowiedniego programu i działania, optymalizację projektu pod kątem wymogów programowych i kryteriów oceny, przygotowanie kompletu wymaganych dokumentów, zarządzanie projektem, aż po jego rozliczenie.

Nie pobieramy żadnych opłat za konsultacje oraz doradztwo w zakresie przygotowania do sporządzenia dokumentacji aplikacyjnej, dlatego też zachęcamy wszystkich do przedstawiania swoich pomysłów. Po spotkaniach i rozmowach z przedstawicielami naszej firmy, od Państwa zależy, czy podejmą z nami współpracę w zakresie przygotowania pełnej dokumentacji aplikacyjnej dla Państwa projektu.

Pamiętajmy, że jeżeli mamy pomysł na rozwój, a brak nam odpowiednich środków, to warto poświęcić trochę czasu na ich pozyskanie..

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą (wskazanie gdzie, kiedy i na jakich warunkach mogą się Państwo ubiegać się o fundusze), to prosimy o podanie adresu e-mail, na który prześlemy szczegółową ofertę współpracy oraz formularz zgłoszeniowy (ankieta diagnoza potrzeb klienta) .

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Mapa OlsztynProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Dotacje na założenie firmy


Polecane, ciekawe strony z Olsztyna. Prowadzisz serwis o Olsztynie lub zwiazany z Olsztyn - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Miejski Olsztyna !Zobacz stronę Miejski i Regionalny Portal Informacyjny Olsztyna !Zobacz stronę Endi-Bar !Zobacz stronę Warmińsko-Mazurski portal ślubny !Zobacz stronę Polskie Radio Olsztyn !Zobacz stronę Gazeta Olsztyńska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olsztyn City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olsztyna: Elbląg ogłoszenia - Malbork darmowe ogłoszenia - Kwidzyn ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Olsztyn City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj