connection to 127.0.0.1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to 127.0.0.1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused) Inwestycje alternatywne - w wino, whisky, ziemię - ogłoszenia Inne Olsztyn

Inwestycje alternatywne - w wino, whisky, ziemię

KONTAKT

Olsztyn - Dodane przez Investman Grzegorz Ziółkowski (firma) -

Inwestycje alternatywne - w wino, whisky, ziemię

Pełna treść ogłoszenia Inwestycje alternatywne - w wino, whisky, ziemię

Inwestycje alternatywne

Inwestowanie w wino
Inwestycja w wino to inwestycja w dużej mierze niezależna od rynków kapitałowych. Inwestycja opiera się na fizycznym nabywaniu 12-butelkowych skrzynek wina przechowywanych następnie w profesjonalnych warunkach do momentu sprzedaży. Jako wina inwestycyjne określa się wina z rejonu BordeauxMedoc i Saint-milion oraz wina burgundzkie ujęte w klasyfikacji Premier Cru 1855. Wina będące przedmiotem inwestycji są przechowywane w certyfikowanych piwnicach w okolicach Londynu, zapewniających optymalne warunki dla dojrzewania oraz gwarantujące ich najwyższą jakość. Obrót winami dokonywany jest na giełdzie win w Londynie. Giełda ta oblicza indeksy rynku win obrazujące tendencje w światowym handlu winami inwestycyjnymi - Indeks Liv-ex 100 oraz Liv-ex 500.
Inwestycja w wino ma charakter inwestycji długoterminowej, o ograniczonej płynności w trakcie jej trwania. Rekomendowany okres trwania inwestycji to 3-5 lat. Cena jednej skrzynki wina to ok. 600-700 GBP. Zalecana minimalna wartość inwestycji, ze względu na możliwość zdywersyfikowania portfela to 10 tys. PLN.
Całość procesu inwestycyjnego prowadzona jest na zlecenie klienta przez ekspertów współpracujących z naszym partnerem Wealth Solutions S.A.
Kapitał Ziemski
Jest to innowacyjna oferta inwestycyjna dla osób, które chcą zarabiać na dalszych wzrostach cen gruntów w Polsce wynikających z dynamicznie rozwijającego się budownictwa jednorodzinnego w okolicach dużych miast, lecz nie dysponują wystarczającymi środkami, by samodzielnie zbudować odpowiednio zdywersyfikowany portfel. To także propozycja dla tych, którzy nie mają czasu i wystarczającego doświadczenia, by wybrać najbardziej atrakcyjne nieruchomości i podejmować aktywne działania w kierunku zwiększania ich wartości.
Ziemia pozostaje wciąż jedną z najbardziej atrakcyjnych lokat kapitału. Popyt na działki budowlane wokół miast rośnie. Wraz z rozwojem infrastruktury drogowej zmieniają się równocześne postrzegane jak i rzeczywiste czasy dojazdu do miasta, a w konsekwencji i atrakcyjność inwestycyjna danej lokalizacji. Trend ten będzie się nasilał wraz ze wzrostem gospodarczym, pozostając relatywnie odpornym na wahania cen mieszkań w miastach. Równocześnie grunty charakteryzują się mniejszą zmiennością cen niż inne segmenty rynku nieruchomości.
Celem inwestycji jest lokowania poprzez spółkę celową wspólnego kapitału w niezabudowane, kilkuhektarowe nieruchomości rolne (które w niedługiej przyszłości przeznaczone zostaną na budownictwo jednorodzinne), które z racji ich położenia, walorów, klasy użytkowej, sytuacji własnościowej i ceny posiadają wysoki potencjał wzrostu wartości. Zastosowane rozwiązania prawne w maksymalnym stopniu zabezpieczają interesy Inwestorów, równocześnie optymalizując zobowiązania podatkowe. Celem jest stworzenie takiej struktury prawnej, która czyni tę inwestycję bezpieczną, podatkowo wydajną i formalnie prostą tak aby w parze z maksymalizacją zysku szła minimalizacja niezbędnego zaangażowania czasu inwestorów.
Planowany czas trwania inwestycji to okres 3 lat. Minimalna kwota inwestycji to 50 tys. PLN.
Całość procesu inwestycyjnego prowadzona jest na zlecenie klienta przez ekspertów (organizatorów) współpracujących z naszym partnerem Wealth Solutions S.A. Dodatkowo organizatorzy inwestują własne środki wspólnie z inwestorami.

Mapa OlsztynProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inwestycje alternatywne - w wino, whisky, ziemię


Polecane, ciekawe strony z Olsztyna. Prowadzisz serwis o Olsztynie lub zwiazany z Olsztyn - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Warmińsko-Mazurski portal ślubny !Zobacz stronę Polskie Radio Olsztyn !Zobacz stronę Miejski i Regionalny Portal Informacyjny Olsztyna !Zobacz stronę Portal Miejski Olsztyna !Zobacz stronę Gazeta Olsztyńska !Zobacz stronę Endi-Bar !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olsztyn City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olsztyna: Elbląg ogłoszenia - Malbork darmowe ogłoszenia - Kwidzyn ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Olsztyn City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj