Kasjer/kasjerka Olsztyn

KONTAKT

Olsztyn - Dodane przez praca.torun (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer/kasjerka Olsztyn

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: KK/Olsztyn

Obowiązki:

Obsługa Klientów marketu
Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Rozliczanie kasy na koniec zmiany
Dbałość o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

Pozytywne nastawienie do obowiązków
Odpowiedzialność i sumienność
Uczciwość i chęć do pracy

Oferujemy:

Umowę cywilnoprawną podpisywaną z InterKadra
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Atrakcyjną stawkę godzinową
Możliwość dopasowania godzin pracy do innych zajęć

Mapa OlsztynProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer/kasjerka Olsztyn

Polecane, ciekawe strony z Olsztyna. Prowadzisz serwis o Olsztynie lub zwiazany z Olsztyn - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gazeta Olsztyńska !Zobacz stronę Warmińsko-Mazurski portal ślubny !Zobacz stronę Miejski i Regionalny Portal Informacyjny Olsztyna !Zobacz stronę Portal Miejski Olsztyna !Zobacz stronę Endi-Bar !Zobacz stronę Polskie Radio Olsztyn !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olsztyn City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olsztyna: Elbląg ogłoszenia - Malbork darmowe ogłoszenia - Kwidzyn ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję