Praca z wykorzystaniem internetu!

KONTAKT

Olsztyn - Dodane przez biuro167 (osoba prywatna) -

Praca z wykorzystaniem internetu!

Pełna treść ogłoszenia Praca z wykorzystaniem internetu!

Szukasz zajęcia dodatkowego, dzięki któremu mógłbyś dorobić do pensji?
Pracujesz na etacie lecz wynagrodzenie jest niewystarczająca?
Marzysz o wczasach pod gruszą lecz nie masz na to pieniędzy?

Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Dołącz do firmy S7 Medical Company i zacznij zwiększać swoje dochody oferując atrakcyjny produkt i otrzymując wysoką prowizję.

Czym się zajmujemy?
Firma S7 zajmuje się dystrybucją pakietów medycznych OM Signum. Dzięki pakietom medycznym nasi klienci otrzymują szybki dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, badań laboratoryjnych i diagnostycznych, dostęp do rehabilitacji oraz wiele innych korzyści. A wszystko to w ponad 1000 placówkach na terenie całej Polski.

Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia, nie stawiamy innych sztywnych wymagań. Jedyne co musisz posiadać to zaangażowanie i czas, który będziesz w stanie przeznaczyć.

Co musisz robić aby zarobić?
- sprzedawać pakiety medyczne osobom indywidualnym
- sprzedawać pakiety medyczne klientom biznesowym
- Po zdobyciu doświadczenia można tworzyć sieci sprzedażowe i wraz z grupą zajmować się dystrybucją naszych pakietów dzięki temu otrzymasz prowizję nie tylko ze sprzedaży własnej, ale również z całej grupy!

Dlaczego warto?
Abonamentowa opieka medyczna w sprzedaży bezpośredniej dla klienta indywidualnego jak również firmowego staje się absolutnym hitem w Polsce. Obecnie abonament medyczny posiada ok. 2,5 miliony Polaków(głównie poprzez korporacje), a Gazeta Prawna podaje, że do 2020 roku liczba ta wzrośnie do 10 milionów.

Co oferujemy:
- Comiesięczny dochód z pozyskanych klientów od 25% do 55% prowizji ! gdyż każda umowa podpisywana jest na rok!
- Prowizję z zespołu od 3% do 30%
- Możliwość obsługi firm zwielokrotnienie dochodów (specjalnie przygotowana oferta dla sektora małych i średnich firm)
- Wraz ze wzrostem ilości klientów rośnie wynagrodzenie i wysokość prowizji dla Partnera
- Unikatowy system szkoleń
- Dział Wsparcia sprzedaży, a także opiekuna, z którym będziesz mógł konsultować swoje działania tak, aby były bardziej efektywne.

Jakie narzędzia otrzymasz:
- dostęp do systemu internetowego, w którym otrzymasz dostęp do bazy swoich klientów i współpracowników; dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł śledzić wysokość swojej prowizji
- dostęp do strony sprzedażowej, dzięki czemu będziesz miał możliwość sprzedaży pakietów również przez Internet
- spersonalizowanego maila firmowego
- dostęp do materiałów wspomagających sprzedaż naszych pakietów: wizytówki, ulotki, kupony rabatowe i wiele innych.
- a także dla osób, które chcą budować sieci sprzedaży mamy dodatkowe narzędzia wspomagające pozyskiwanie klientów głównie przez Internet, przez który aktualnie pakiety medyczne kupuje najwięcej osób.

Prosimy nie przysyłać CV!
Osoby zainteresowane przystąpieniem do współpracy i zwiększeniem swoich dochodów prosimy o zapoznanie się z informacjami i wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej.

Niektórzy siedzą i czekają na zmiany,
Inni biorą sprawy w swoje ręce!

Mapa OlsztynProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca z wykorzystaniem internetu!


Polecane, ciekawe strony z Olsztyna. Prowadzisz serwis o Olsztynie lub zwiazany z Olsztyn - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejski i Regionalny Portal Informacyjny Olsztyna !Zobacz stronę Polskie Radio Olsztyn !Zobacz stronę Endi-Bar !Zobacz stronę Portal Miejski Olsztyna !Zobacz stronę Gazeta Olsztyńska !Zobacz stronę Warmińsko-Mazurski portal ślubny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olsztyn City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olsztyna: Elbląg ogłoszenia - Malbork darmowe ogłoszenia - Kwidzyn ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Olsztyn City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj