Stolarz Niemcy

KONTAKT

Olsztyn - Dodane przez joanna.samson2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Stolarz Niemcy

KS Personal Service jesteśmy firmą zwieloletnim doświadczeniem wprowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle zrzetelnymi isprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi iaustriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które znaszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

STOLARZ praca w Lubece

Miejsce pracy: Lubeka

ZADANIA:

montaż mebli kuchennych u klienta
pomiary i pełna zabudowa kuchni
montaż podstawowego sprzętu AGD

MILE WIDZIANE:

doświadczenie w pracy przy zabudowie kuchennej (warunek konieczny)
dobra znajomość języka niemieckiego
zdolności manualne
umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
prawo jazdy kat. B
własny samochód
umiejętność szybkiego uczenia się

OFERTA:

wynagrodzenie: 88 brutto / dzień + 44 netto diety)
praca w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę koszt potrącany z wynagrodzenia
niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ ksps.com.pl lub zarejestruj się na portalu:

Prosimy odopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie zUstawą oOchronie Danych Osobowych zdnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Mapa OlsztynProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Stolarz Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Olsztyna. Prowadzisz serwis o Olsztynie lub zwiazany z Olsztyn - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Warmińsko-Mazurski portal ślubny !Zobacz stronę Miejski i Regionalny Portal Informacyjny Olsztyna !Zobacz stronę Gazeta Olsztyńska !Zobacz stronę Polskie Radio Olsztyn !Zobacz stronę Portal Miejski Olsztyna !Zobacz stronę Endi-Bar !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olsztyn City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olsztyna: Elbląg ogłoszenia - Malbork darmowe ogłoszenia - Kwidzyn ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję